Napište nám recenzi

Hodnocení zákazníků

figurky

Rated 5,0 out of 5
24. 8. 2023

Figurky z dodaných modelů jsou úžasné. I když jsou malé, mají skvělé a jemné detaily. Skoro se mi je nechce barvit, abych je nezkazil :)

Luboš

Super

Rated 5,0 out of 5
24. 8. 2023

Naprostá spokojenost, figurky byly dodány v parádní kvalitě. Každá byla zvlášť zabalená v ochranné folii. A dárek v balíčku moc potěšil 🙂

Jakub

Figurky

Rated 5,0 out of 5
29. 5. 2023

Naprostá spokojenost a vřelá doporučení všem.

Stan

Velký výběr krásných figurek

Rated 5,0 out of 5
28. 5. 2023

Objednal jsem si několik figurek. Výběr je opravdu velký, myslím si, že si vybere každý. A pokud přeci jen ne, Pán domácí pomůže vybrat 3D model na internetu.

Jen škoda, že všechny dostupné figurky nejsou na e-shopu, takže ne všechno lze jednoduše naklikat a vytvořit si objednávku. Většina modelů je jen na Discordu a je potřeba objednávku vykomunikovat. To není zas až tak velký problém, protože Pán domácí reaguje rychle a se vším poradí.

Tisk a dodání bylo rychlé i přes to, že jsem Pána domácího upozorňoval, že na to nespěchám.

Figurky došli pečlivě zabalené, každá zvlášť v bublinkové fólii a potom ještě všechny v další fólii, takže se měli po cestě jako v bavlnce.

Detaily figurek mě překvapily, jsou neuvěřitelné, a to nejen u velkých figurek (na 10 cm podstavec), ale i u figurek malých.

Výběr podstavců k jednotlivým figurkám jsem nechal na Panu domácím a dobře jsem udělal. Figurky a podstavce k sobě pěkně sedí a vypadají dobře.

Když budu příště shánět figurky, budu je objednávat zase odsud. V kvalitě i ceně tyto figurky nemají žádnou jinou konkurenci.

EmEn

Figurky miniatury a podstavce

Rated 5,0 out of 5
24. 5. 2023

Objednali jsme tabletop miniatury různých potvor o různých velikostech a dvě sady podstavců. Všechny jsou pecka, až jsme si sedli na zadek. Určitě to nebyla naše poslední objednávka. Už teď si brousíme zuby na další kousky z ohromný nabídky… :-)

Chomic

3D tisk figurek

Rated 5,0 out of 5
5. 5. 2023

Nechával jsem si tisknout dodané modely figurek. Tisk je velice kvalitní, provedený do nejmenších detailů, musím pochválit také skvělou komunikaci a rychlé dodání. Všem doporučuji! :)

Vojtech

Výroba terénů

Rated 5,0 out of 5
14. 3. 2023

Nechal jsem si vyrobit set wg terénů na zakázku. Skvělý poměr výkon/cena. Dobrá komunikace. Celková spokojenost.

Dan Des

3D tisk na zakázku

Rated 5,0 out of 5
3. 3. 2023

Objednával jsem již podruhé pro tisk hráčských postav, perfektní kvalita tisku a očištění miniatur beze stop. Miniatury zabaleny s velkou pečlivostí aby se jim nic nestalo. Doporučuji!

Dominik

Přehledný web a kvalitní zboží

Rated 5,0 out of 5
31. 1. 2023

S objednávkou jsem byl velice spokojen. Doporučuju zde nakupovat, protože já sám jsem nenakupoval naposledy.

Rosťa

Super nákup

Rated 5,0 out of 5
27. 1. 2023

Vše bez problémů a rychle dodané. Jsem spokojený a těším se na další nákup

Libor
Měna / Currency