Co dělá RPG Forge studio?

V RPG Forge studio vytváříme obsah o hraní stolních a RPG her. Děláme tutoriály o tvorbě modelů a hraní her. Provozujeme E-shop pro modeláře a nadšence do barvení miniatur. Naleznete zde také herní rekvizity, pomůcky, figurky i modely pro stolní RPG hry, LARP a wargaming. Většinu předmětů osobně zpracováváme nebo vyrábíme. Každý kus nám tak projde rukama, od počátku výroby, až po koncové odeslání k Vám. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme!!

 

Kdo jsme a jak to začalo?

RPG Forge studio vzniklo v roce 2018, tehdy jako malý Facebookový projekt GameMaster´s Diary. Téhož roku se změnili název na RPG Forge a začali jsme tvořit YouTube obsah pro komunitu. Stáli jsme také u zrodu první hrané RPG lifeshow  Strangers&Dragons, kde jsem působil jako vypravěč i hráč po několik sérií. Během stejného období jsme také tvořili modely a miniatury na zakázku, pro další RPG show Krotitelé draků a také spolupracovali s internetovým obchodem Imago (dříve FantasyObchod).

Od roku 2022 se celý projekt již vyvinul co úplně nové samostatné formy, a také jsme od září tohoto roku začali provozovat vlastní e-shop, zaměřující  se na figurky pro stolní hry a nadšence do barvení miniatur. Zároveň jsme opět mírně upravili svůj název na nynější  RPG Forge studio.

Současnost

Naše tvorba aktuálně zahrnuje mimo miniatur také recenze produktů a služeb, také výrobu modelů na míru, barvení miniatur a zakázkový 3D tisk. Náš E-shop má aktuálně již stovky produktů, převážně miniatur, a další stále přibývají. Kromě tohoto děláme také workshopy pro začátečníky a děti. Stejně tak si můžete objednat naše služby až domů, a například si zahrát. Jsme schopni za vámi přijet a odvést ukázkovou nebo domluvenou RPG hru v různých herních systémech (více v sekci Služby).
Pokud u nás nakupujete poprvé, nebo Vás zajímá jak si stojíme, můžete se podívat na uživatelské RECENZE našich zákazníků!

Martin - Pan domácí
"ForgeMaster"

Kolem dění na RPG scéně se veřejně angažuji od roku 2018.  Hraní her na hrdiny tvoří prakticky více než polovinu mého života, čili od roku 2002. Modely jsem sám začal tvořit kolem roku 2016. Tímto projektem se snažím nabídnout komunitě jak zajímavý obsah ke sledování, tak pomoc s modelářským hobby. Což se mi doufám daří a Vás baví. Vše co dělám je možné jen díky podpoře komunity! RPG Forge studio není ovšem jen o mě. Důležitou součástí je také moje žena, která se stala nedílnou součástí tohoto projektu.

Marie - manželka
Pana domácího

Moje úžasná, temperamentní a podporující manželka. Stojí za mnou a za tímhle projektem od samého začátku a je  tak nedílnou součástí všeho, co dělám, a točí se kolem veškerého dění v zákulisí. Často jsem od ní sklidil důležitou kritiku, která mě donutila se zlepšit, a ještě častěji mi svými radami a společností zpříjemňuje práci. Jen díky její trpělivosti a pomoci je RPG Forge studio tím, čím je. V současné se mnou již pracuje jak na zlepšování webu, tak na tvorbě prakticky všech produktů, které náš e-shop nabízí.

KDE nás můžete sledovat

Můžete nás sledovat na sociálních sítích Facebook nebo Instagram nebo našem YouTube kanále. Stejně tak se můžete připojit na server DISCORD, kde se sdružuje komunita lidí se stejnými zájmy. Některé naše videa můžete také sledovat jako podcast na platformě Spotify nebo Anchor pod názvem RPG ForgeCast.