Spolupracujeme

Blackburn miniatures

Pořádá kurzy barvení miniatur pro začátečníky a pokročilé. Skupinové nebo i soukromé lekce.

Náš podíl: sponzorujeme miniatury na barvící workshopy pro každého účastníka. Miniatury jsou z naší dílny, takže se na naši práci můžete naživo podívat na těchto workshopech a taky se něco naučit. Navíc poskytujeme každému účastníkovi kurzu  POUKAZ s 10% SLEVOU na nákup miniatur na našem webu.

3Demon

Studio vytvářející 3D modely pop kulturních rekvizit ze světů jako Star Wars, Harry Potter, StarGate atd. Jejich kvalitní modely poslouží jako skvělé rekvizity pro cosplay. Zabývají se také zakázkovou výrobou 3d modelů na přání. 

Náš podíl: spomáháme vytvářet doplňky a miniatury pro stolní hry. Fungujeme příležitostně jako konzultanti a dáváme tipy a zpětnou vazbu při designu produktů. Testujeme navržené produkty a některé pak můžete vidět na našem webu.

Deskoherní klub DEKL

Deskoherní klub v Českých Budějovicích je kvalitní a pěkné zázemí pro hráce RPG, wargamingu a deskovek. Organizují zde mnoho doplňkových akcí, turnajů, přednášek a zkrátka to tu žije. Doporučujeme návštěvu.

Náš podíl: pro členy deskoherního klubu DEKL poskytujeme až 20% slevu na nákup miniatur na našem webu. Více informací a zprostředkování poskytne vedení klubu.

Dračí Hlídka

Je český RPG systém, který je nástupcem historického Dračího Doupěte, ze kterého částečně vychází. Jako garážový hobby projekt dosáhl velkého úspěchu, vybudoval velkou komunitu hráčů a poskytuje další herní publikace a materiály pro hraní RPG.

Náš podíl: