Naše cíle a úspěchy

Autonomie

Díky vaší podpoře jsme schopni pokrýt nutné provozní náklady projektu. Jedná se především o placení služeb jako Discord, aplikace a pluginy třetích stran nebo nákup podkladů pro grafiku a videa.

CÍL:  1 000,-

Dobrodružství

Můžete se těšit na menší příběhové PDF pro vypravěče. To bude popisovat krátkou zápletku a popisky pro hraní dobrodružství s miniaturami z obsahu bonusových balíčků pro členy klubu. 

CÍL:  5 000,-

Soutěž barvířů

Za finanční podporu, kterou nám věnujete prostřednictvím Klubovny, pro Vás máme něco navíc. Každý měsíc bude organizována komunitní soutěž barvířů o figurku z našeho shopu.

CÍL:  2 500,-

Soutěž terénů

Pro modeláře a tvůrce diorám, bude probíhat soutěž s modely terénů. Bude se vyhlašovat 1x za 3 měsíce, z důvodu vyšší náročnosti na tvorbu i hodnotu cen. Výherce od nás dostane balíček pro tvorbu terénů.

CÍL:  7 500,-

YouTube

Prvním z našich komunitních cílů je dosažení 1000 odběratelů na našem YT kanále, kde můžete sledovat videa a živá vysílání zaměřená na RPG hry, modely a barvení figurek.

CÍL:  1 000 odběratelů

Discord komunita

Druhým komunitním cílem našeho projektu je vytvoření pevné základny 500 lidí na našem Discordu, a vytvoření zázemí pro hráče stolních her a hobby nadšence do modelů.

CÍL:  500 osob

Klubovna

Třetím komunitním cílem, je zatím taková vize dosáhnout 50 členů naší klubovny a jednou ročně zorganizovat setkání, posedět, zahrát si, nabarvit figurky a zkrátka užít si společně naše hobby.

CÍL: 50 členů