3D tisk na přání

3D tisk na přání dle vašich požadavků. Máte vlastní model, který chcete přivést na svět? Neváhejte se ozvat. Pokud model nemáte, dokážeme ho pro vás zařídit na míru. Individuální konzultace nutná. Cenu služby ovlivňuje použitý materiál a technologie tisku. Stejně tak doba a velikost objektu.

Post-processing

Post-processing je práce na modelu po jeho výtisku. Chcete model zkompletovat, zatmelit a přebrousit? Nebo dokonce udělat finální úpravu a nabarvit, zalakovat a mít model se vším všudy? Tak je tato služba je pro vás. Cena služby je 200,-Kč/hodina práce, bez materiálu.

Vypravěč do domu

Hry na hrdiny jsou skvělá kratochvíle. Odehraji s vaší družinou krátký příběh dle vzájemné domluvy. Vhodné také jako dárek, nebo také teambuildingová aktivita. Podrobnosti je potřeba dohodnout individuálně. Orientační cena je 100,-Kč za osobu/hodinu herního času.

Výroba modelů

Chcete pro vaši hru nebo poličku vyrobit model, který jste si vymyslely? Dáme dohromady nejlepší možné řešení přímo pro Vás z hlediska účelu, použitých materiálů a ceny. Vyžaduje velmi dobrou individuální spolupráci. Cena služby je 200,-Kč/hodina práce. Plus cena za materiál.