Výhody členství

Připojení do Klubovny nese, kromě podpory naší tvorby, řadu zajímavých výhod pro každého člena. Chceme Vám za podporu dát něco navíc a věříme, že budete spokojeni s bonusy, co pro Vás máme. 

Základní výhody
 • Dostupné všem od základní úrovně členství – Narrator.
 • Přístup do knihovny – členové mají otevřený přístup do knihovny PDF materiálů, kde lze najít šablony, bestiář a další pomůcky. Navíc se otevírají zamčené části webu v sekci Kodar. Obsah bude postupně přibývat a růst. 
 • Speciální role na Discordu – přístup do místností pouze pro členy a možnost hlasovat o tématech pro tvorbu i pro obsahové ladění bonusových balíčků.
 • Prioritní komunikace – členové mají vždy přednost, před jinými zákazníky a mají možnost připojit se k pravidelnému měsíčnímu meetingu pouze pro členy.
Hobby pack
 • Balíček miniatur a doplňků z naší dílny pro bronzovou úroveň členství – Hobbyist.
 • Obsah balíčku:
  – 3 figurky typu Standard nebo 1 figurku typu Large
  – 1 sadu bitů nebo podstavce pro dané figurky
  – namísto figurek může balíček obsahovat malou sadu terénů
 • Orientační hodnota balíčku je 450,-Kč. Poštovné neplatíte.
 • Balíček dostáváte každé 3 měsíce viz pravidla Klubu.
Builder pack
 • Balíček miniatur a doplňků z naší dílny pro stříbrnou úroveň členství – Collector.
 • Obsah balíčku:
  – 6 figurek typu Standard nebo kombinace dle tabulky v sekci pravidel klubu
  – 2 sadu bitů nebo podstavce pro dané figurky
  – namísto figurek může balíček obsahovat střední sadu terénů
 • Orientační hodnota balíčku je 900,-Kč. Poštovné neplatíte.
 • Balíček dostáváte každé 3 měsíce viz pravidla Klubu.
Bag of Hoarding
 • Velký balíček miniatur a doplňků z naší dílny pro zlatou úroveň členství – Hoarder.
 • Obsah balíčku:
  – 10 figurek typu Standard nebo kombinace dle tabulky v sekci pravidel klubu 
 • – 3 sadu bitů nebo podstavce pro dané figurky
  – namísto figurek může balíček obsahovat velkou sadu terénů
 • Orientační hodnota balíčku je 1350,-Kč. Poštovné neplatíte.
 • Balíček dostáváte každé 3 měsíce viz pravidla Klubu.

Pravidla Klubu

1 -Vstupem do Klubovny potvrzujete, že jste se svobodně a z vlastní vůle rozhodli podporovat nezávislou tvorbu a provoz komunitního projektu RPG Forge studio.

2 – Všichni členové Klubu mají speciální výhody a přístup k dalším bonusovým materiálům. Tyto materiály jsou určené pouze pro čtení nebo vlastní potřebu při hraní RPG her. Jejich šíření a distribuce komukoliv dalšímu není povolena. Porušením tohoto pravidla Vám může vzniknout zamezení přístupu. Využíváme i licencované materiály třetích stran, na které máme práva. 

3 – Bonusové materiály z knihovny PDF jsou buďto licencované a máme svolení k jejich distribuci, nebo jsou naší vlastní tvorbou. Stejně tak vše ze sekce světa Kodar. Pokud budete bez našeho souhlasu tyto materiály šířit dále, porušujete pravidla Klubu a také autorské právo, naše nebo třetích stran. Může tím vzniknout případný právní spor. 

4 – Naše materiály lze šířit pouze s naším souhlasem a s uvedením odkud dílo pochází a s uvedením RPG Forge studio jako autora. Těmito pravidly se snažíme chránit vlastní produkci a autorskou tvorbu, kterou děláme také pro celou komunitu.

5 – Materiální bonusy za členství pro úrovně Hobbyist, Collector a Hoarder jsou poskytovány jednou za čtvrtletí. Jedná se o měsíce Březen, Červen, Září a Prosinec. Pro nárok na plný bonus musíte být členem celé čtvrtletí. Poštovné hradíme my. 

6 – V případě, že nejste členem po celé období, máte nárok pouze na část bonusu (1/3 nebo 2/3 obsahu), kterou Vám přibalíme v následujícím období ke kompletnímu balíčku. Pokud by jste chtěli svou odměnu hned v daném období, nehradíme poštovné. Vaše materiální bonusy jsou nárokovatelné a zavazujeme se, že je dostanete. 

7 – Hodnota balíčků je orientační. Ceny jednotlivých typů komponent se mohou lišit (maximálně v řádu desítek korun) a proto nelze přesně garantovat cenu balíčku. Vyhrazujeme si tak právo na změnu obsahu balíčku, nebo úpravu jeho ceny na základě skladby obsahu.  

8 – Extra bonusy za dosažení milníků by měli být přístupné všem členům klubu už od základní úrovně členství. Mělo by se jednat především o materiály pro RPG, šablony pro modely, PDF bonusy, a také materiály a podklady pro svět Kodar, včetně aplikace pro D&D 5e a vlastní korektivní set pravidel.

9 – Platby za členství probíhají na pravidelné měsíční bázi. Lze zvolit i variantu na jedno období (3 měsíce), nebo roční členství. Váš příspěvek je závislý na hodnosti členství ve výši 100,-Kč (Narrator), 250,-Kč (Hobbyist), 500,-Kč (Collector) nebo 750,-Kč (Hoarder). Pro platby používáme platební bránu společnosti Stripe, která si k Vaší platbě naúčtuje 2% poplatek za transakci, kter bude při platbě připočten. Vše vidíte a můžete zkontrolovat před odesláním platby.

10 – Nedodržení podmínek z naší strany je také porušením pravidel klubu a důvěry, kterou nám dáváte. Pokud by jsme nebyli schopni z nějakého důvodu dodržet nárok na bonusové balíčky, bude Vám vrácena finanční částka odpovídající hodnotě balíčku, na který máte nárok. Může se stát, že nebudeme schopni včas dodat balíčky vlivem poruchy našich zařízení, nebo jinými technickými problémy, jako vady materiálu, výpadky u subdodavatelů atp. Pokud by tato situace byla neřešitelná, nebo dlouhodobá, máte opět nárok na vrácení finanční částky hodnoty balíčku.