Jedeme na HlídCon 2023!

Stejně jako vloni se i letos opět chystáme na HlídCon. Přípravy jsou v plném proudu a těšit se můžete ještě na větší nálož miniatur všeho druhu.

Hlavním rozdílem oproti loňskému roku je, že od té doby jsem oficiálně zahájil provoz E-shopu s miniaturami, investoval nemalé peníze jak do provozních věcí, tak do licenčních záležitostí právě kolem prodeje figurek.
Za ten rok se mi podařilo udělat poměrně pestrou nabídku miniatur pro hraní, scénických podstavců, doplňků, bust, a exkluzivních modelů pro barvíře, které na jiném shopu nenajdete.
Samozřejmě není v našich silách přivést vše co máme, stejně tak i na eshopu ještě zbývá mnoho doplňování produktů, ale vězte, že toho bude na stánku hromada.

Přednáška na start

Letos si na úvod střihnu malou přednášku o tom jaké to je si hrát s figurkami jako velkej kluk.
Hned z rána v sobotu v 9:00 v sekci Líheň si spolu budeme povídat o hraní s modely.
Doufám, že na přednášku dorazí hodně posluchačů, i když je hned jako první. Tento čas jsem si vyžádal schválně, protože poté budu celý den k dispozici na stánku, kde bude figurek habaděj a taky si je budete moct přijít barvit k našemu workshopu.

Pro přehled se mrkněte do harmonogramu akce.

O čem to bude?

 • Přednáška bude mít cca 60 minut
 • Figurky a modely pro stolní hry
 • Měřítko miniatur
 • Základy barvení a práce s modely
 • Nákup miniatur VS vlastní výroba VS 3D tisk
 • Volné okénko pro vaše otázky

Barvící workshop

Stejně jako minulý rok, budeme mít u stánku i barvící stůl pro nadšence a každého, kdo by se chtěl vyzkoušet nabarvit nějakou miniaturu. Oproti předešlému roku, kdy tuto zábavu zajišťoval materiálně HlídCon, je letos menší změna. Barvení již bohužel nebude pro každého úplně zdarma. V letošním roce je zajištění barvení, miniatur a veškerých nákladů s tím spojených čistě na našem studiu. A jelikož je naše aktivita spíše ve formě hobby, a nejsme žádným velkým shopem s desetitisícovými obraty. Proto musíme myslet trochu ekonomicky, jelikož miniatury, štětce, barvy atd, něco stojí.

Máme pro vás ale zajímavý kompromis. Kdokoliv si na stánku koupí figurku, může si sednout a rovnou barvit. Dostanete k dispozici desítky barev, štětce a naši asistenci po celou dobu, kdy budete u našeho stolu.
Věříme, že tento krok je adekvátní a nebudete zklamáni. Pokud by vám ale šlo opravdu jen o zkoušení a ne o figurku, budeme mít k dispozici i vadné miniatury s defekty, které budou volně k rozebrání, nebo pro zkoušení barev.

Důležitou výjimkou jsou DĚTI, které barví vždy ZDARMA a na stole budou pro ně vyčleněny miniatury.

TOMBOLA se vrací!

Pro minulý ročník HlídConu jsem vymyslel tombolu o různé ceny. Bylo to hodně na rychle, a improvizované, ale díky zájmu všech zúčastněných si to letos zopakujeme!

A budeme lépe připraveni! Aktuálně je v plánu 5-10 losovacích tahů.
Hlavní cenu si můžete prohlédnout na obráku níže, a je opravdu o co stát.

Za množstevní nákup lístků do tomboly, dostáváte dárek. Viz. pravidla tomboly v tomto článku.

Pravidla tomboly

 • cena jednoho lístku je 50,-Kč
 • soutěžit může kdokoli
 • počet lístků na osobu není omezen
 • při zakoupení 5 lístků, dostáváte bonusovou figurku v hodnotě 80,-Kč
 • losujeme 10 výherních míst
 • předprodej lístků na E-shopu končí 7.6. (z důvodu zpracování lístků)

Myslím, že máme nabitý program na tuto akci a doufám, že se u nás zastavíte na pokec, barvení, či poslechnout si pár slov na přednášce.
Budeme se těšit, že za námi dorazíte na HlídCon!

Share this post

Zanechte nám recenzi prosím